Ustaw jako startową Linkuj do nas!

Strona główna
Promocje
Nowości
Wyszukiwanie zaawansowane
SZUKAJ: 
SZUKAJ: 
 


Darmowy zwrot i wymiana Paczkomatem InPost!

Rozumiemy i dbamy o swoich Klientów. Wiemy, że gwarancja zwrotu towaru jest dla Ciebie ważna.  W naszym sklepie na zwrot lub wymianę towaru masz aż 31 dni! To dużo czasu i nie musisz się o nic martwić.

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i teraz dodatkowo oferujemy Ci zupełnie DARMOWY ZWROT LUB WYMIANĘ towaru za pośrednictwem paczkomatów InPost! Nie wymagamy żadnej minimalnej wartości zamówienia. Zamawiając u nas produkt, nie ponosisz zatem żadnego ryzyka i możesz w pełni cieszyć się swoimi zakupami


Jak to zrobić?

Aby skorzystać z darmowego zwrotu lub wymiany do paczkomatu:
1)    Wejdź na stronę www.szybkiezwroty.pl, znajdź nasz sklep, a następnie wypełnij odpowiednio formularz.
2)    Po zaakceptowaniu przez nas formularza, otrzymasz wiadomość e-mail oraz wiadomość SMS zawierającą niezbędny kod do paczkomatu.
3)    Swoją paczkę dostarcz do wybranego Paczkomatu InPost.
4)    Aby procedura zwrotu została sprawnie i szybko przeprowadzona, zalecamy wydrukowanie odpowiedniego formularza, dostępnego pod adresem - www.olive.pl/formularz_zwrotu.pdf, lub w przypadku wymiany www.olive.pl/formularz_wymiany.pdf i dołączenie go wraz z paragonem lub fakturą do paczki. Jeśli masz problem z wydrukowaniem formularza, możesz odręcznie napisać oświadczenie.
5)    Pamiętaj, aby podać numer konta, na jaki mamy zwrócić pieniądze za towar. Istnieje również możliwość nadania pieniędzy przekazem pocztowym.
 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Butik.female.pl' stanowi zaproszenie do składania ofert.

REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA   Wnętrza    Weterynarz    ile kalorii ma
© 2004 - 2009 Herbert Grossfuss Media
Blog Facebook Blip Flaker Twitter