Ustaw jako startową Linkuj do nas!

Strona główna
Promocje
Nowości
Wyszukiwanie zaawansowane
SZUKAJ: 
SZUKAJ: 
 


Rejestracja w naszym sklepie jest całkowicie dobrowolna. Gdy staniesz się naszym zarejestrowanym użytkownikiem, nasz sklep sam „zapamięta” wpisane przez Ciebie dane, czyli nie musisz za każdym razem wpisywać ich przy składaniu zamówienia.  Pozwala to na znaczne zaoszczędzenie czasu, dzięki czemu zamówienia składa się szybko i przyjemnie. Dodatkową zaletą staje się możliwość śledzenia przebiegu swojego zamówienia, czyli po prostu w każdej chwili możesz spojrzeć na jego status  (możesz sprawdzić czy jest przyjęte do realizacji czy też zostało już wysłane).

W celu dokonana rejestracji kliknij ikonkę „Moje konto” znajdującą się po prawej stronie w górnej części sklepu, tuż nad paskiem kategorii.

Jeżeli jesteś naszym stałym użytkownikiem (lub po prostu dokonałeś rejestracji już wcześniej i tylko chciałeś np. sprawdzić status swojego zamówienia) wpisz swoją nazwę uzytkownika oraz hasło w znajdujący się po lewej stronie boks „Logowanie do sklepu” i wciśnij przycisk „Zaloguj się”.

 

Jeśli np. zapomniałeś swojego hasła możesz skontaktować się z nami poprzez boks „Odzyskiwanie hasła”. Prześlemy Ci wówczas wiadomość z Twoim nowym hasłem, które w późniejszym czasie będziesz mógł dowolnie zmienić według własnych potrzeb.

Jeżeli jesteś naszym nowym użytkownikiem wciśnij przycisk „Zarejestruj” widoczny po prawej stronie w boksie „Rejestracja”. Umożliwi Ci to przejście do odpowiedniej strony, w której będzie można dokonać wspomnianej rejestracji.

Rejestracja to przede wszystkim podanie swoich danych niezbędnych do wysyłki zamówienia, które system zapamięta - w tym celu należy wypełnić puste pola. Wymagane dane zostały oznaczone małą, czerwoną gwiazdką. Po ich wprowadzeniu wciśnij widoczny po prawej stronie w dolnej części strony przycisk „Zarejestruj”. Widoczne w tej części „Dane do logowania” to dane, dzięki którym w przyszłości będziesz mógł po ich wprowadzeniu np. sprawdzić status swojego zamówienia. Należy je zapamiętać!

Może się zdarzyć, iż wyświetli się komunikat „Użytkownik już istnieje”. Niestety oznacza to, że w naszym systemie figuruje już osoba, która wybrała identyczną jak ty nazwę użytkownika Po prostu wpisz inną, łatwą dla Ciebie do zapamiętania nazwę, podaj hasło i ponownie wciśnij przycisk „Zarejestruj”.

Po uzupełnieniu danych system sam przeniesie Cię na stronę główną naszego sklepu oraz poda informację, iż na Twój adres e-mail został przesłany link, w który należy kliknąć aby potwierdzić cały proces rejestracji.
 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Butik.female.pl' stanowi zaproszenie do składania ofert.

REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA   Wnętrza    Weterynarz    ile kalorii ma
© 2004 - 2009 Herbert Grossfuss Media
Blog Facebook Blip Flaker Twitter