Ustaw jako startową Linkuj do nas!

Strona główna
Promocje
Nowości
Wyszukiwanie zaawansowane
SZUKAJ: 
SZUKAJ: 
 


Dopełnij całości wyrafinowanym akcentem skrywającym prawdziwe piękno zamknięte w niesamowitej i olśniewającej kompozycji! Niezbędny szczegół świadczący o wszystkim... Uroczy, cudowny i tajemniczy detal, który zaciekawia i fascynuje od pierwszego wejrzenia czyli eleganckie, efektowne i ozdobne opakowanie dla bliskiej Ci osoby. Niech każdy moment stanie się wyjątkowym, a każda chwila niezapomnianą...

Jak je wybrać?

Wystarczy tylko, że składając zamówienie, przy wybieraniu formy płatności i wysyłki wybierzesz "ozdobne opakowanie na szczególną okazję", co sprawi, iż zakupiona bielizna zostanie przez nas elegancko zapakowana. Możesz również wpisać swoją dedykację, którą życzyłbyś sobie umieścić na odpowiednio dobranym przez nas bileciku. Oczywiście niespodzianka może dotrzeć pod inny, wskazany przez Ciebie adres wysyłki. Natomiast fakturę VAT możemy wysłać na Twój adres - wystarczy wtedy zaznaczyć odpowiednią opcję.

Ochrona przed uszkodzeniem

Każdy prezent jest dodatkowo zabezpieczany przed ewentualnym uszkodzeniem i wysyłany z należytą starannością oraz troską w drugim, chroniącym je opakowaniu.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Butik.female.pl' stanowi zaproszenie do składania ofert.

REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA   Wnętrza    Weterynarz    ile kalorii ma
© 2004 - 2009 Herbert Grossfuss Media
Blog Facebook Blip Flaker Twitter